Митниця запустила калькулятор розмитнення авто

Митниця запустила калькулятор розмитнення авто

Город 5 ноября 2019, 12:07

4 листопада Державна Митна служба запустила онлайн-сервіс "Калькулятор митної вартості та платежів при митному оформленні автомобіля"

Про це повідомили у прес-службі митниці.

"Калькулятор дозволяє в декілька кліків розрахувати, скільки і яких саме податків необхідно сплатити за ввезення автомобіля з-за кордону. За допомогою онлайн-сервісу кожен охочий може самостійно отримати інформацію щодо розміру митних платежів для ввезення автомобілів з будь-якої країни, як тих, що вже були у вжитку, так і нових", - розповіли у держслужбі.

Так, даний сервіс дозволяє, в разі наявності інформації в системі Митної служби, побачити мінімальну, середню та максимальну вартість вказаного автомобіля за 2018-2019 роки.

«Калькулятор не тільки економить особистий час власників авто, він фактично мінімізує ризики коригування митної вартості автомобілів надалі, тим самим спрощуючи життя автолюбителям та роблячи оцінку митної вартості більш прозорою і прогнозованою», – зазначив очільник Державної митної служби Максим Нефьодов.

За статистикою митниці, наразі в базі Державної митної служби України містяться дані про понад 1 млн авто та майже 2 400 моделей.