Борис Філатов розповів, що Дніпро може втратити 1,5-2 млрд (ВІДЕО)

Город 6 ноября 2019, 20:41

На скільки може «схуднути» бюджет Дніпра 2020, які загальноміські проєкти через це доведеться згорнути, коли та чим завершиться децентралізація та яка подальша доля Кодексу місцевого самоврядування. Про «точки напруги» у взаємодіях місцевих влад із центром, чи зростатимуть тарифи на комірне та проїзд у громадському транспорті. А також про пріоритети міської влади на 2020 рік, відверті відповіді на запитання містян і рецепт відновлення рівноваги після спілкування з депресивними чиновниками.

Про все це міський голова Дніпра Борис Філатов розповів у інтерв’ю програмі «Грані» на 34 каналі.

Щодо бюджету Дніпра, який може недоотримати вагому частину коштів, мер пояснив, що точної суми немає, але приблизно це - 1,5-2 млрд гривень.

"С премьер-министром встретились мэры городов. Да, мы хорошо и тепло поговорили, но мы не видим до сих пор цифр. Если говорить о том, на сколько нас ограбят, у Днепра это будет где-то 1,5, может, 2 млрд. И если єто будет так, то жители ж/м Победа должны знать, что троллейбуса на 6-ю Победу просто не будет", - зазначив Борис Філатов.

Так, коментуючи ситуацію с тарифами на тепло, він сказав, що згідно представленому у другому читанні бюджету України на 2020-й рік, члены уряду зазначили, що не варто боятися підвщення тарифів, тому ще у кошторисі держави є кошти для субсидій.

“У нас в городе есть ситуации, когда одни платят по одному тарифу, а другие – по другому. Но процедура утверждения тарифов остается неизменной. Его утверждает НКРЕ. Почему у нас в городе разница в тарифах? Да потому, что при смене власти НКРЕ, грубо говоря, не функционировал. Только пару дней назад они выбрали нового руководителя. Как только они соберутся, то утвердят единый тариф по городу”, - зазаначив Борис Філатов.

Інтерв’ю міського голови Дніпра Бориса Філатова програмі «Грані» 34 каналу можна передивитися за посиланням:https://youtu.be/IZJieL6o3Lk