На Дніпропетровщині викрили канал збуту зброї через інтернет

Новости 7 ноября 2019, 12:23

На Дніпропетровщині співробітники карного розшуку затримали чоловіка, який налагодив збут боєприпасів через інтернет.

Торговця зброєю затримали у відділенні пошти у Новомосковському районі в ході спецоперації за участі спецпризначенців КОРД, коли він намагався відправити чергову партію боєприпасів. Затриманим виявився діючий працівник поліції м. Павлограда, чоловік 1985 року народження.

У вересні 2019 року під час моніторингу мережі Інтернет співробітники карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області виявили оголошення про продаж патронів. Під час перевірки інформації було встановлено, що збутом займається мешканець Дніпропетровської області. В подальшому, 6 листопада, його затримали у відділенні пошти під час відправки замовнику 7 упаковок з набоями. Загалом у нього вилучили 350 набоїв калібром 5,6 мм.

Документування злочинної діяльності велося співробітниками карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області за участі Синельниківської місцевої прокуратури в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 263 ККУ. Також за місцем мешкання фігуранта відбувся санкціонований обшук, за підсумком якого поліцейські вилучили ще
30 патронів та 3 кг артилерійського пороху. Всі вилучені боєприпаси направлені на експертизу.