На дорогах Дніпропетровщини збільшилась кількість ділянок з вимірованням швидкості за допомогою TruCAM (КАРТА)

На дорогах Дніпропетровщини збільшилась кількість ділянок з вимірованням швидкості за допомогою TruCAM (КАРТА)

Новости 19 ноября 2019, 14:02

Завтра, 20 листопада, додасться ще 57 нових ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM, а також буде розширено 2 існуючі. Усього на дорогах України працюватиме 115 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 186 ділянках.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції.

"Ми продовжуємо пильнувати за водіями, які перевищують дозволену швидкість руху на дорогах, запобігаємо пояснюємо і, притягуємо до відповідальності. А для того, щоб це відбувалося ще ефективніше — розширюємо кількість ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM, а також збільшуємо кількість таких приладів. Від завтра, 20 листопада, додаємо ще 57 нових ділянок, а також розширюємо уже 2 існуючі. Усього на дорогах України працюватиме 115 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 186 ділянках", — написав Білошицький.

Карта й таблиці, де вказано оновлену інформацію, доступна за посиланням: https://bit.ly/2XtdebZ Нові ділянки позначено червоним кольором. У Дніпрі нові прилади додалися на проспекті Слоюожанському та проспекті Дмитра Яворницького.

Підходи, згідно з якими здійснюється фіксація:

  • на сайті та у соцмережах публікується карта, де позначені ділянки, на яких вимірюється швидкість;
  • на дорозі встановлені відповідні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень;
  • у місцях фіксації порушень стоїть службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

Перевищення безпечної швидкості руху — це одна з найперших причин ДТП на дорогах України за 2019 рік. З початку використання приладу (жовтень 2018) патрульні притягнули до відповідальності понад 350 тисяч порушників.

Безпечних вам поїздок. Не порушуйте правил і будьте відповідальними учасниками дорожнього руху.