Дніпрянка стала найкращою легкоатлеткою світу

Новости 25 ноября 2019, 12:44

Ярослава Магучіх — спортсменка з Дніпра — стала найкращою молодою легкоатлеткою світу за версією Міжнародного олімаіського комітету.

Про це стало відомо зы сторінки спорстменки у Facebook.

Ярослава Магучих перемогла в номінації "Зірка, що сходить" серед світових атлеток за підсумками 2019 року, за версією МОК. Ярослава виступає у дисципліні стрибків у висоту. Це фантастичний підсумок 2019-го року після «срібла» на чемпіонаті світу та світового юніорського рекорду в стрибках у висоту - 2,04м.

Окрім цього, Ярослава отримала нагороду Петра Нуровскі. Вітаємо найкращу легкоатлетку світу та пишаємося героями Дніпропетровщини!

Довідка. Ярослава народилася у Дніпрі 19 вересня 2001 року. З 2016 року приймає участь у серйозних змаганнях, а вже в 2018 стала рекордсменкою світу серед юнаків.