На Дніпропетровщині прикрили "магазин" наркотиків (ВІДЕО)

Новости 6 декабря 2019, 10:23

На Дніпропетровщині поліцейські затримали збувачів марихуани та метамфетаміну.

Про це повідомляє поліція Дніпропетровськї області.

Поліцейські управління карного розшуку та відділу розслідувань особливо тяжких злочинів слідчого управління провели ряд слідчих і оперативних заходів, в результаті яких встановили, що 51-річний чоловік та 52-річна жінка налагодили у Синельниківському районі збут наркотиків.

Сьогодні, 5 грудня, із залученням бійців полку поліції особливого призначення за місцем їх мешкання відбулися санкціоновані судом обшуки, під час яких поліцейські вилучили фасовані у сліп-пакети наркотичні засоби – 44 пакетики з метамфетаміном та 11 пакетиків з марихуаною. На кожному пакеті була вказана ціна, за якою наркотик пропонували наркозалежним людям. Також у раніше неодноразово судимого чоловіка виявили гранату РГД-5 та запал, порожні сліп-пакети, ваги та гроші.