На Дніпропетровщині невідомі обстріляли автомобілі

Новости 10 декабря 2019, 12:14

Недалеко від Дніпра, у місті Новомосковськ Дніпропетровської області, сталася стрілянина: невідомі обстріляли два авто. Водії в той же час знаходилися в салонах своїх автівок. Про це повідомляють правоохоронні органи Дніпропетровської області.

Невстановлені особи обстріляли автомобілі Lexus та Subaru. За кермом автомобіля Lexus перебувала місцева жителька. У салоні Subaru під час стрілянини також перебував водій автомобіля.

На щастя, ніхто з них не постраждав, хоча стрілали у напрямку саме водіїв. В результаті стрілянини, кулями пошкоджено лобове скло та двері з боку водія.

Розпочато досудове розслідування за фактом замаху на умисне вбивство. Встановлюють причетні особи та мотиви скоєння злочину.

Нагадаємо, що останнім часом у Дніпрі часто горять автівки на вуличних стоянках, отже будьте обережні.