На Дніпропетровщині відчим два роки знущався над неповнолітньою дівчинкою

Новости 13 января 2020, 07:03

У Васильківському районі Дніпропетровської області 47-річний, раніше судимий за навмисне вбивство, місцевий мешканець протягом двох років гвалтував свою неповнолітню падчерку.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

- Як було встановлено, раніше судимий за умисне вбивство громадянин, користуючись частою відсутністю співмешканки, протягом 2017-2019 рр. систематично ґвалтував її 12-річну доньку. Свою вину чоловік не визнав, проте її повністю доведено Синельниківською місцевою прокуратурою, - повідомляють у прокуратурі.

Вироком Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області чоловіка визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3,4 ст.152 КК України (зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років).

Суд призначив йому покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.