Аварія на трасі: Пасажирку довелося вирізати за допомогою спецтехніки (ФОТО)

Новости 14 января 2020, 09:43

На Дніпропетровщині 13-го січня поблизу села Єлизаветівка водій автомобіля Opel Omega не впорався із керуванням. У момент ДТП авто врізався правим бортом у білборд. Без допомоги рятівників пасажирка не змогла покинути авто.

Про це йдеться у повідомлені ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що трапилась у Петриківському районі на автошляху Т-0414 поблизу села Єлизаветівка надійшло до Служби порятунку «101» о 07:29

За викликом терміново направили рятівників. По прибуттю на місце стало зрозуміло, що водій легкового автомобіля «Opel Omega» не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та допустив зіткнення з рекламним щитом. Внаслідок чого пасажирку затисло в автомобілі.

Рятувальники за допомогою спецобладнання деблокували жінку, 1996 року народження, з пошкодженої автівки.

З попереднім діагнозом «забиття плеча та перелом кістки голеностопи» її направили до Кам’янської міської лікарні у відділення травматології.

Співробітниками поліції проводяться слідчі дії щодо встановлення обставин ДТП.