Поліція оголосила про підозру чоловіку, що побив сина

Поліція оголосила про підозру чоловіку, що побив сина

Новости 16 января 2020, 13:39

Поліція оголосила про підозру чоловіку, який побив власного сина.

Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області.

Матір дитини зафіксувала злочин на відео та звернулася до поліції. Жінка розповіла, що 5 січня близько 18:00 її чоловік завдав тілесні ушкодження їх 11-річному сину. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 126 ККУ (побої та мордування). 14 січня чоловіку вручили повідомлення про підозру у скоєнні цього злочину.

Як стало відомо, батько, що підняв руку на дитину, — син депутата Дніпровської міської ради від Опоблока Віктора Ярового. За словами Олександри Ярової, що виклала відео, чоловік неодноразово чинив щодо неї насильство, в результаті чого вона переїхала з сином в інше місто.

Поліція закликає громадян, які стали жертвою домашнього насильства, не замовчувати злочин , а одразу звертатися до поліції. Для протидії домашньому насильству в поліції Дніпропетровської області працюють спеціальні мобільні групи. Поліцейські оперативно реагують на кожний факт, вживають заходи для припинення домашнього насильства та надання допомоги постраждалим. Для роботи з дитиною, яка стала жертвою насильства, створені «кризові кімнати». Тут з дитиною працює кваліфікований дитячий психолог, а всі слідчі дії документує поліцейський. В таких умовах дитина не зазнає додаткової психологічної травми.