Дніпропетровщина увійшла у ТОП-10 європейських регіонів майбутнього

Дніпропетровщина увійшла у ТОП-10 європейських регіонів майбутнього

Новости 12 февраля 2020, 12:43

Міжнародний рейтинг провели FDI Intelligence – найбільший у світі центр аналізу прямих іноземних інвестицій.

Дніпропетровська область посіла 9 місце у категорії «Середні за площею європейські регіони майбутнього 2020/21».

Для формування рейтингу було проаналізовано дані, зібрані для 505 локацій.

Результати цього дослідження демонструють рівень економічного, фінансового, а також бізнес-потенціалу міст та регіонів Європи.Включення Дніпропетровської області у складання цього рейтингу стало можливим завдяки плідній співпраці FDI Intelligence та Дніпропетровської інвестиційної агенції (DIA).

Агенція працює на базі обласної ради, здійснює консультативну допомогу та супровід інвесторів, які мають намір вести бізнес на території Дніпропетровської області.

Один із важливіших документів області — це оновлений інвестиційний паспорт. Його також розробила Інвестиційна агенція DIA, де представила детальну інформацію про сфери інвестиційної привабливості Дніпропетровщини.

Сьогодні документ доступний для кожного потенціального інвестора області на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради

«Місце у першій 10-ці — це якісний показник ефективної діяльності влади у сфері залучення інвестицій в область. Ми активно співпрацюємо з нашими інвесторами, завдяки чому вони мають певні преференції у заснуванні та веденні бізнесу. Також ми визначаємо пріоритетні сектори економіки, що швидко розвиваються і мають потенціал для притоку інвестицій», – зазначила Валентина Затишняк, директорка DIA.