Поліцейські затримали постачальників маріхуани у Дніпро

Поліцейські затримали постачальників маріхуани у Дніпро

Новости 12 февраля 2020, 14:13

Оперативники Дніпра викрили злочинну групу, яка займалась збутом марихуани.

Про це повідомляє Поліція Дніпропетровської області.

Під час санкціонованих обшуків за місцем мешкання фігурантів правоохоронці вилучили марихуану вартістю 200 тис гривень, гроші та речові докази злочинної діяльності. Встановлено, що організатор та члени злочинної групи за попередньою змовою налагодили поставки до м. Дніпро наркотичного засобу марихуана з території Нікопольського району Дніпропетровської області.

Лідером групи був 28-річний чоловік, який організував мережу збуту марихуани у м. Дніпро. Інші члени групи розподілили між собою ролі збувальників, фасувальників, закладчиків.

Інші члени групи розподілили між собою ролі збувальників, фасувальників, закладчиків.

В рамках відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України 10 лютого проведено санкціоновані судом обшуки за місцем мешкання членів групи.

В ході обшуків вилучено близько 1,5 кг марихуани вартістю 200 тисяч гривень та 35 тисяч гривень, отриманих в результаті злочинної діяльності. Крім цього, з місця мешкання наркоділків поліцейські вилучили банковські картки, телефони та речові докази, які підтверджують їх причетність до збуту наркотиків.

Шести членам групи вручені повідомлення про підозри за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів)Кримінального кодексу України. Їм загрожує від 6 до 10 років позбавлення волі. Чоловіки затримані в порядку ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України.