59-річна українка виграла у чемпіонів в світі у Counter Strike

59-річна українка виграла у чемпіонів в світі у Counter Strike

Новости 20 февраля 2020, 10:22

60-річна українка Тетяна Силенко – професійно грає у Counter Strike. Вона з командою Ageless Shooters (Стрільці, що не старіють) тренується й бере участь у змаганнях із кіберспорту.

На відбір до команди Counter Strike віком 55+ вона потрапила випадково, спочатку навіть не знала про яку гру йдеться, але потім зрозуміла що це – її.

Тепер Тетяна тренується по три години тричі на тиждень.

"Це відмінна профілактика Альцгеймера, плюс виділяється адреналін, прокачуються судини", – пояснює Тетяна Силенко.

За фахом Тетяна фахом інженер-механік бродильних виробництв. Створила фірми з ремонту м’якої покрівлі та машинної вишивки.

Від її хобі у захваті донька та друзі.

"Все життя вважала комп’ютерні ігри чимось жахливим, зараз страшенно прикро, що не грала", – ділиться вона.

Ageless Shooters створили за ініціативи благодійного фонду "Життєлюб" та компанії Lenovo. Середній вік українських гравців складає 59 років.

Команда складається з п’ятьох осіб основного складу й двох у резерві.

Перше змагання команди відбулося у вересні 2019 року на Comic Con, це була дружня зустріч Україна – Швеція, де чемпіони світу Шведи програли українцям з рахунком 16:1.

17 листопада 2019 року "Ageless shooters" зіграли дружній поєдинок проти сбірної команди школярів в рамках гранд-фіналу першого міждународного кіберспортивного чемпіонату серед школярів ISF World Esports School Championship. Було 2 матчі із рахунком 1:1.

Українська правда