АрселорМіттал закриває мартенівський цех

АрселорМіттал закриває мартенівський цех

Новости 21 февраля 2020, 10:26

У березні 2020 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» зупиняє роботу двохванного сталеплавильного агрегату № 6. Вивід з експлуатації ДСПА-6 знаменує закриття мартенівського цеху підприємства. В рамках масштабної програми модернізації компанія поетапно відмовляється від застарілих технологій, забезпечуючи оновлення виробничих потужностей з впровадженням природоохоронних проектів.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

- Найближчим часом двохванний сталеплавильний агрегат № 6 буде відключено від джерел енергопостачання з подальшим демонтажем основного обладнання. Планується, що дана цехова територія надалі використовуватиметься як склад вогнетривів підприємства, - повідомляють у АрселорМіттал. 

За словами Юлії Чермазович, директорки департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг» будівництво нових об'єктів передбачає створення сучасних робочих місць. При цьому вивід з експлуатації застарілого обладнання також приносить зміни для нашого персоналу.

- Наразі колектив мартенівського цеху налічує близько 250 працівників. Більшість з яких – висококваліфіковані фахівці, які мають колосальний досвід. Незважаючи на те, що цех, який став для них другою домівкою, закривається, нам важливо зберегти перш за все професіоналів у команді «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ми готові надати можливості для працевлаштування на актуальні для нашого підприємства вакансії, тим більш з урахуванням браку кваліфікованих кадрів на ринку праці України. Наприклад, розливальники сталі, з їхнім безцінним досвідом і знаннями, після закриття мартену стануть першими претендентами на переведення до нашого конвертерного цеху за основним фахом. Також ми можемо запропонувати інші, більш універсальні професії, – у наших ремонтних цехах. У кожному конкретному випадку рішення буде ухвалюватися індивідуально у повній відповідності з вимогами трудового законодавства. План закриття мартенівського цеху розробляється досить давно, тому вже сьогодні ми розуміємо, як ефективно перерозподілити бажаючих продовжити роботу у нових умовах на інших робочих місцях, забезпечуючи при цьому конкурентний рівень заробітної плати, соцпакет і усі пільги, якими користуються працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг».