У Дніпрі презентували книгу-альбом «Дніпровська набережна»

У Дніпрі презентували книгу-альбом «Дніпровська набережна»

Фото Город 26 февраля 2020, 12:53

У Дніпровській міськраді презентували книгу-альбом «Дніпровська набережна». Її видали коштом ґранту, отриманого у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

Своє творіння особисто представив автор, кінодокументаліст Ігор Родіонов.

«Матеріал для цієї книги збирався протягом декількох років. На сьогодні це єдине видання з історії нашої набережної. Тут йдеться про її перших будівельників та архітекторів, тих людей, які потім її реконструювали та зробили більш сучасною. Написавши про історію, я зрозумів, що потрібно відобразити і день сьогоднішній. Тому у книзі з’явився альбом фотографій архітектурних і дизайнерських пам’яток найулюбленішого місця відпочинку дніпрян.  А далі виникла ідея зазирнути у майбутнє та представити, якою буде набережна років через 5-10. Так народився третій розділ «Унікальні проєкти набережної». У ньому розповідається про сучасних архітекторів та задуми, над якими вони наразі працюють», – розповів Ігор Родіонов.

Книга вийшла накладом у 350 екземплярів. Вона написана українською та англійською.  Її можна придбати у книжкових магазинах та знайти у Центральній міській бібліотеці.

«Ця книга – ще один внесок в ідею, яку ми активно просуваємо: Дніпро – культурна столиця. Я маю надію, що це далеко не остання презентація видання про Дніпро та його красоти», – підсумував керівник художньої ради при міському голові Григорій Гельфер.