Борис Філатов розповів, як у Дніпрі вдалося вирішити проблему з ліфтами і скільки коштує глобальна енергомодернізація житлового фонду

Борис Філатов розповів, як у Дніпрі вдалося вирішити проблему з ліфтами і скільки коштує глобальна енергомодернізація житлового фонду

Новости 5 марта 2020, 10:22

Зламані ліфти тривалий час були проблемою для багатоповерхових будинків у Дніпрі. Підйомники розкрадали та здавали на металобрухт. Утім, за останні роки ситуація змінилася кардинально.

«Я ухвалив вольове рішення, і пункти прийому металобрухту ми фактично почали чавити бульдозерами. Розкрадання комунальної власності у місті знизилося на 90%. Разом з тим, навели лад у обслуговчих компаніях, котрі, замість того, щоб опікуватися ліфтами, займалися розкраданням грошей», — розповів мер Дніпра Борис Філатов у своєму інтерв’ю виданню «Кореспондент».

Очільник міста додав, що нині у Дніпрі проводять і тепломодернізацію бюджетних закладів. Також за домовленістю з Європейським банком реконструкції та розвитку у Дніпрі модернізують 84 школи і дитсадки. На це виділяється 12,5 млн євро. 

«Щодо житлового фонду план — утеплення фасадів на «червоних лініях». Це підвищення енергоефективності та данина естетиці. Є програма зі співфінансування з ОСББ. Але цього, звичайно, недостатньо. Глобально на всі ці заходи необхідно навіть не сотні мільйонів, а мільярди гривень», – сказав міський голова. 

Повне інтерв‘ю читайте тут.