Поліція Дніпра та області переходить до посиленного режиму роботи

Новости 18 марта 2020, 07:42

З 17 березня ситуаційний центр ГУНП в Дніпропетровській області переводиться у надзвичайний режим діяльності. У разі появи та збільшення кількості інфікованого населення в області буде прийнято рішення про збільшення кількості патрулів. Крім цього, поліція вживатиме заходи для протидії нелегальній торгівлі лікарськими засобами. Про це йдеться у повідомленні ГУНП області.

Поліція Дніпропетровської області готова до забезпечення публічної безпеки та реагування на порушення обмежувальних заходів через загрозу поширення коронавірусної інфекції.  Правоохоронці займатимуться превентивною роботою, а в разі виявлення порушень – діятимуть відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та ст. 325 Кримінального кодексу України за порушення правил карантину передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Полиция переходит на усиленный режим работы. Новости Днепра

Нагадаємо, що в Україні стном на 22:00 17 березня зареєстровано 14 випадків зараження короновірусом.