У Дніпрі поліція припинила діяльність трьох борделів

Фото Город 20 марта 2020, 11:49

18 березня працівниками управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми спільно з слідчими Дніпровського відділу поліції та місцевої прокуратури провели три санкціоновані обшуки.

Під час обшуків правоохоронці виявили вісім жінок, які через мережу Інтернет, у режимі онлайн вчиняли розпусні дії, за грошову винагороду.

Під час обшуків поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони та різну еротичну атрибутику.

Досудове розслідування триває в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 303 Кримінального кодексу України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.

За даним фактом призначено ряд експертиз.

Поліцейські проводять комплекс оперативно-розшукових заходів, направлених на встановлення осіб, причетних сутенерства.