Фото 26 марта 2020, 14:49

У Дніпрі на хабарі поліція затримала керівника управління служби у справах дітей райради. За винагороду він обіцяв посприяти у знятті з реєстрації за місцем мешкання двох неповнолітніх осіб.

23 березня оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Нацполіції спільно з працівниками Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 затримали посадовця під час одержання неправомірної вигоди.

За вплив на членів опікунської ради однієї з районних рад у м. Дніпро під час  прийняття рішення про зняття з реєстрації за місцем мешкання двох неповнолітніх осіб він одержав 1000 доларів США.

Наразі начальника управління служби у справах дітей цієї ради затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання про повідомлення посадовій особі про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.