На Дніпропетровщині 40-50 викликів поліції на добу стосуються домашнього насильства (ВІДЕО)

Новости 23 апреля 2020, 13:18

У Дніпрі поліцейські в режимі відеоконференції обговорили протидію домашньому насильству в умовах карантину.

Як зазначив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Сергій Мороз, з моменту запровадження карантинних заходів в області не зафіксовано збільшення випадків домашнього насильства. Як і раніше, щоденно до поліції надходить приблизно 40-50 викликів за добу.

Про це він розповів 22 квітня під час спільної наради за участі представників поліції, громадських організацій та органів державної влади. В режимі відеоконференції вони обговорили спільні дії для ефективного реагування на випадки домашнього насильства та превентивні заходи взаємодії в умовах карантину.

Сергій Мороз повідомив, що у 2020 році до поліції за фактами вчинення домашнього насильства звернулося понад трьох тисяч осіб, переважна більшість яких – жінки. «Для захисту жертв домашнього насильства поліцейські склали відносно кривдників 2200 термінових заборонних приписів» - зазначив він.  Однак протидія домашньому насильству – це проблема не лише правоохоронних органів, тому Сергій Мороз акцентував увагу учасників наради на  протидію домашньому насильству в рамках  своїх повноважень.

Представник управління дотримання прав людини Наталія Урман зауважила, що поліція готова оперативно реагувати у разі  збільшення таких випадків. Адже режим самоізоляції може загострити вже існуючі проблеми у родині.