У Дніпрі кладовища закриті для відвідування

Город 24 апреля 2020, 14:50

У Дніпрі з 23 квітня кладовища закриті для відвідування. Виняток лише для випадків поховань, за умови проведення ритуальних обрядів за участю не більше ніж 10 осіб і дотриманням дистанції не менш ніж 1,5 метра.

Таке рішення ухвалила спеціальна комісія з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня.

За виконанням цього рішення стежитиме поліція. Порушникам загрожує адміністративна відповідальність – штраф від 17 тис. грн.

Крім цього, на поминальні дні додаткових автобусів громадського транспорту до кладовищ не буде.

А відповідно до рішення Священного синоду Української православної церкви, поминальні дні після Великодня було перенесено на Троїцьку батьківську поминальну суботу – 6 червня.