Секретар Дніпровської міської ради прокоментував ситуацію щодо  викриття недобропорядних підрядників, котрі виконували роботи з озеленення міста

Секретар Дніпровської міської ради прокоментував ситуацію щодо викриття недобропорядних підрядників, котрі виконували роботи з озеленення міста

Город 28 апреля 2020, 15:02

Секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара звернувся з подякою до співробітників управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області.

"Вдячні співробітникам управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області за всебічний та об’єктивний контроль роботи приватних підрядників, котрі виконують муніципальні замовлення, зокрема, на озеленення міста.

Зі свого боку міська рада також постійно стежить за якістю наданих послуг, адже у кожному з випадків місто сплачує за це бюджетні кошти. Тож виконання робіт на високому рівні є для муніципалітету важливим і пріоритетним питанням.

Також вдячні колегам за наведені оцінки фахівців про ймовірність, зокрема, падіння аварійних дерев. Мерія Дніпра так само неодноразово звертала увагу і деяких представників міської активної спільноти на можливий розвиток подібних сценаріїв.

Головним пріоритетом міськради є убезпечення життя та здоров’я громадян.

Будемо вдячні також за подальше оперативне інформування щодо перебігу слідства у справі викриття недобропорядних підрядників.

Секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара"