Зміни у програмі співфінансування ремонтів будинків

Зміни у програмі співфінансування ремонтів будинків

Новости 29 апреля 2020, 09:46

У Дніпрі з 2016 року діє програма підтримки ОСББ і ЖБК на умовах співфінансування для ремонту будинків. За цей час у місті було проведено понад 1 500 оновлень на майже 125 млн грн.

Це дуже актуальна для мешканців програма – щороку на неї подаються близько 500 об’єднань. Зважаючи на таку затребуваність, проєкт вирішили продовжити до 2024 року. Також програму вдосконалили.

Головні зміни у програмі:

  1. Подання заяв відбуватиметься до 30 вересня. Це дозволить міській владі вже під час бюджетних запитів розуміти, скільки коштів потрібно, а у мешканців буде більше часу, щоб аргументувати заявку.
  2. Мінімальне фінансування від ОСББ, ЖБК/ОК ЖБК – 25 %.
  3. Визначення максимальної суми заявки в залежності від площі житлових і нежитлових приміщень (площа х 0.75 % мінімальної заробітної плати, але не менш як 200 тис. на поточні та 1,5 млн на капітальні ремонти). 
  4. Виключення депутатського співфінансування та інших джерел. Міські обранці можуть і надалі спільно виконувати роботи, але вже не впливатимуть на відсоток. Також виключення не впливає на «теплий кредит», оскільки це кошти об’єднань, які лежать на їх кредитних рахунках.
  5. Можливість коштом бюджету відновити технічну документацію або провести енергоаудит. 
  6. Бюджет програми пропорційно розподіляється для капітальних і поточних ремонтів (70 % – на поточні та 30 % – на капітальні);

Деталі можна дізнатись за телефоном: + 38 098 337 80 82. Також інформація доступна у фейсбуці та на сайті «Простір самоврядування».