Голова облради Святослав Олійник і ще 21 особа захворіли на коронавірус

Голова облради Святослав Олійник і ще 21 особа захворіли на коронавірус

Новости 7 мая 2020, 16:28

Дніпропетровська область на 3 тижні може залишитись без керівництва: 21 особа з керівництва і чиновників ДніпроОДА та облради, включно з її головою Святославом Олійником, захворіли на коронавірус, що офіційно підтверджено даними тестування.

“21 особа з керівництва і чиновників ДніпроОДА та облради, включно з її головою Святославом Олійником, захворіли на коронавірус, що офіційно підтверджено даними тестування.

Цю інформацію мені щойно повідомило компетентне джерело із правоохоронних органів і підтвердило інше, із органів державної влади, зазначивши, що наверху прийняте рішення про її нерозповсюдження, начебто з метою запобігти паніці серед населення області.

Вважаю, що в демократичній країні з відповідальною публічною владою подібна інформація не може бути предметом засекречування і має об‘єктивно доноситися до громадян.

Про це говорять приклади розвинутих демократичних країн Заходу і навіть геть недемократичної Росії, де повідомляють про факти зараження навіть вищих державних посадовців.

Адже йдеться про дієздатність влади здійснювати свої функції, її спроможність до боротьби з пандемією та здатність захищати життя і здоров‘я людей.

До того ж, чиновники, які здійснюють публічні функції, навіть за умов обмежень карантину, спілкуються з більшим, ніж пересічні громадяни, колом осіб.

Враховуючи виключний вплив Олійника на голову ОДА Бондаренка, фактично йдеться про те, що область на три тижні лишається у найважчий час без керівництва.

Тому в даній ситуації суспільству потрібна правда, якою б важкою і неприємною вона не була.

Зі свого боку, бажаю всім інфікованим посадовцям обласної влади швидкого одужання.

В жодному випадку не злорадію, хоча ще вчора той же Олійник організував напад на штаб очолюваного мною на Січеславщині Руху опору капітуляції під прикриттям символіки Червоного Хреста і начебто розміщення в Медіапросторі його волонтерського центру по боротьбі з Covid-19.

А сьогодні той же Червоний Хрест відхрестився від цієї аморальної провокації і протиправних дій обласної ради.

Здоров’я Вам, Святославе Васильовичу!

Одужуйте і більше не грішіть…”, — написав на своїй сторінці Народний депутат Верховної Ради України восьмого скликання.