У Дніпрі спецквиток для проїзду можна отримати прямо у смартфоні

Новости 14 мая 2020, 16:52

Від сьогодні, щоб отримати спецквиток для проїзду у міському транспорті, достатньо завантажити додаток та подати заяву на спецквиток онлайн.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Департаменту транспорту та інфраструктури.

Вже наступного тижня відбудеться другий етап відновлення міського транспорту. З понеділка 18 травня роботу відновлять ще дев’ятнадцять автобусних маршрутів - №№ 1, 9, 15, 18, 22, 25, 31, 37, 48, 55, 58, 59, 73, 95, 101А, 127, 149, 155 та 156. З вівторка 19 травня роботу відновить автобусний маршрут №5.

Поступове відновлення міських автобусних маршрутів не означає пом’якшень умов перевезення. До проїзду й досі допускаються виключно пасажири, які мають спеціальний квиток, посвідчення особистості та засоби індивідуального захисту (рук та обличчя) у кількості відповідно до кількості сидячих місць у транспортному засобі. Окрім цього, з сьогоднішнього дня спеціальний квиток можна отримати безпосередньо у смартфон.

"Бажаючих отримати спецквиток стає дедалі більше, тому ми в дуже короткий термін розробили мобільний додаток, за допомогою якого можна отримати спецквиток та показувати його в транспорті на екрані свого смартфону", — повідомив Ігор Маквцев, голова департамента транспорту міської ради Дніпра.

Для цього необхідно завантажити додаток "Спеціальний квиток" та зареєструватись згідно інструкції. Подробиці тут. Також від завтра на зупинках громадського транспорту з'являться QR-коди, за допомогою яких можна буде завантажити додаток.

Наступні етапи відновлення маршрутної мережі не доведеться чекати довго, обіцяють в департаменті транспорту та інфраструктури.