У парках Дніпра перевірили, як містяни дотримуються карантинних обмежень

У парках Дніпра перевірили, як містяни дотримуються карантинних обмежень

Новости 15 мая 2020, 16:31

Із послабленням карантину мешканцям міста дозволили прогулянки в парках і скверах за умов дотримання протиепідемічних правил – носіння маски та рукавичок, а також не збиратись більш як дві особи (якщо це дорослі без дітей). Водночас досі заборонено з’являтись у громадських місцях без супроводу дітям до 14 років.

У зелених зонах Соборного району Дніпра поліція регулярно проводить роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних норм. Зокрема, у парку ім. Шевченка, Севастопольському та сквері «Прибережний» патрулюють по двоє правоохоронців.

«Наразі у нас превентивні заходи. Штрафи не виписуємо, проводимо профілактичні бесіди, пояснюємо, чому потрібно у парку також вдягати маску. Люди ставляться з розумінням – одразу вдягають засоби індивідуального захисту. Більшість відвідувачів виконує постанову уряду, у словесні суперечки не вступають, не конфліктують», – розповів дільничний офіцер Соборного відділення поліції Сергій Марениченко під час патрулювання парку ім. Т. Шевченка 15 травня.

«Маска безумовно потрібна, коли ми у місці, де багато людей, бо ми можемо бути носіями інфекції, але ще не знати про це. Та водночас я вважаю, що коли ми у масці, то дихаємо своїми мікробами, тож коли поряд немає людей, намагаюсь дихати свіжим повітрям без маски», – говорить мешканка Дніпра Аеліта. 

В обідній час людей у зеленій зоні не багато – в основному це молоді матусі з колясками, люди поважного віку та молодь, що працює неподалік.

«Вийшли з подругою на обід. Коли ходимо по магазинах, у транспорті або в черзі на зупинці, то, звичайно, носимо засоби індивідуального захисту, аби не захворіти самим і не заразити інших. Але не знали, що у парках також потрібно їх вдягати», – каже мешканка Дніпра Анастасія.

Правоохоронці зазначили, що подібні профілактичні бесіди вони проводитимуть у парках і надалі.