У Дніпрі відбувся автопробіг до Дня вишиванки (ВІДЕО)

Новости 22 мая 2020, 14:22

У вишитих сорочках – за кермом. У Дніпрі відбувся автопробіг до Дня вишиванки. Близько двох десятків авто зі стягами проїхалися набережною та центральним проспектом міста.

Акція стартувала одночасно у 9-ти містах. Від заходу і до сходу, з півдня і до півночі автомобілісти Сєвєродонецьку, Ужгороду, Слов’янську, Кривого Рогу, Харкова, Львова об’єдналися на знак єдності та ідентичності українців.

Формат автопробігу обрали аби не порушувати умов карантину, додають організатори. Адже сьогодні важливо піклуватися один про одного. Натомість флешмоб підтримали соцмережі.

- Із коронавірусною епідемією дуже таке скрутне становище ситуацією, дуже у людей поганий настрій, я вважаю, що і це свято, хоч трохи, але додасть позитиву кожному громадянину нашої України, - розповідає заступник голови обласної організації партії «Європейська солідарність» Сергій Проценко.

- В умовах такої жостко агресії і пропаганди з боку країни-агресора, подібні свята і подібні акції дуже важливі, тому що вони об'єднують нас та наш патріотичний дух, - сказав голова депутатської фракції «Європейська Солідарність» Каміль Примаков.