Як виглядатиме вулиця Яворницького після реконструкції (ФОТО)

Як виглядатиме вулиця Яворницького після реконструкції (ФОТО)

Фото Город 26 мая 2020, 18:40

У Дніпрі готуються до реконструкції вул. Яворницького. Вона стане пішохідною, там встановлять лавки та висадять 65 двадцятирічних дубів, а також майже 6,5 тис. кущів. Наразі тривають підготовчі роботи для заміни підземних комунікацій та проходить планове видалення аварійних дерев.

«За актом обстеження, 75 з 95 розташованих тут дерев виявились аварійними та становили небезпеку – під час поривів вітру вони могли впасти та зіпсувати майно, мережі або завдати шкоди здоров’ю людей. У плані реконструкції передбачено на цій вулиці висадити 65 двадцятирічних дубів, які вже є великими, сформованими деревами, що даватимуть тінь», - зазначив головний спеціаліст відділу із забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

«Якщо дерево сухе – його потрібно спилювати, бо воно може впасти на людину. У мене, наприклад, був такий випадок, що я їду в маршрутці, а на неї падає сухе дерево. Тож такі оновлення вважаю необхідними та корисними», - говорить мешканець Дніпра Ростислав.

«Це правильно, тому що дерева періодично потрібно оздоровлювати», - говорить мешканка Дніпра Галина.

Після заміни мереж на вул. Яворницького покладуть тротуарну плитку, оновлять освітлення, встановлять лавки, обладнають зелені острівці. Вулицю реконструюють з урахуванням елементів доступності.