У Дніпрі капітальний ремонт Набережної Перемоги майже на половину вже виконано (ФОТО)

У Дніпрі капітальний ремонт Набережної Перемоги майже на половину вже виконано (ФОТО)

Фото Город 17 июня 2020, 15:09

У Дніпрі триває капітальний ремонт Набережної Перемоги. Роботи першої частини ділянки протяжністю трохи більше ніж 2 км – від вул. Космічної до клубу «Бартоломео» – виконано на 40 %. Її планують здати у вересні, до Дня міста.

 

За проєктом серед іншого буде зроблено алею, тротуари, велодоріжки, зовнішнє освітлення, місця для паркування, зони відпочинку з лавочками та урнами.

Також висадять дерева, укладуть газони із автоматичною системою поливу. А ще перевлаштують зупинки громадського транспорту, встановлять вбиральні. 

За словами головного інженера проєкту Андрія Матвєєва, усе роблять з урахуванням безбар’єрності:

«Усюди буде безпорогове планування, безбар’єрний доступ до зупинок транспорту, паркомісць тощо. Обов’язково будуть зони, де можна відпочити на лавочках». Гендиректор фірми-підрядника Олег Логвиненко зазначив, що усе йде за графіком.

«Уже майже закінчуємо встановлювати гранітні бордюри. Починаємо сьогодні укладати плитку на пішохідній зоні. Вона буде як бетонною, так і гранітною. Проведена система автоматичного поливу. Висаджено частину дерев із понад 600 запланованих. Це клени, сакура, платани. Тривають підготовчі роботи з улаштування велодоріжок, тротуарів», – додав Олег Логвиненко.