Як абітурієнти Дніпра складають пробне ЗНО

Як абітурієнти Дніпра складають пробне ЗНО

Город 17 июня 2020, 16:04

Кабінет Міністрів України в останній момент відповідною постановою заборонив проведення пробної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 15 та 17 червня. Через це абітурієнти не змогли пройти тестування безпосередньо у пунктах проведення. Проте сесія була організована заочно.

Про це під час пресконференції 17 червня повідомила методистка методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради Наталія Галига.

«З 15 по 19 червня абітурієнти можуть пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання у себе вдома. 15 червня вони могли завантажити у своєму особистому кабінеті робочий зошит з української мови та літератури, бланк відповідей, виконати завдання. До 19 червня їм потрібно внести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 17 червня абітурієнти також можуть завантажити тестовий зошит з того предмета, який вони обрали для проходження пробного ЗНО. Під час роботи із тестовим зошитом треба намагатися дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс результатів працює з 11:00 п’ятнадцятого червня до 18:00 дев’ятнадцятого червня», – зазначила Наталія Галига.

Вона також наголосила, що експерти Українського центру оцінювання якості освіти детально розберуть кожне завдання 4 популярних предметів і нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови та літератури, історії України, математики та англійської мови.

Учасники можуть пройти пробне тестування не лише з тих предметів, на які вони реєструвалися.

Крім цього, уряд ухвалив рішення повернути гроші усім учасникам пробного ЗНО, проте порядок поки що не визначено, – зазначає директорка Дніпровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

«Пробне ЗНО вдома – це не онлайн-формат, а заочний. Абітурієнти працюють вдома із робочими зошитами та заповнюють онлайн-бланк. Результати вони отримають 23 червня. Ми сподіваємося, що старт основної сесії ЗНО все ж таки відбудеться 25 червня – усе залежить від епідеміологічного стану в країні та рішення Кабінету Міністрів. Наразі ми готові до неї: наявні усі антисептичні засоби, пірометри, дезінфекційні засоби», – зазначила Марина Горбенко-Хвастунова.