МЗС презентувало інтерактивну карту світу для планування подорожей за кордон

Новости 24 июня 2020, 12:24

Міністерство закордонних справ України презентувало інтерактивну карту світу для планування подорожей за кордон. Карта дозволяє перевірити актуальний режим в'їзду та транзиту для громадян України в будь-якій країні світу, повідомляє прес-служба міністерства.

"Це карта для людей. Уряди країн світу вводять обмеження на пересування через пандемію COVID-19. Правила в'їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а куди - ні? Наша нова карта дозволить громадянам України уникнути плутанини", - заявив глава МЗСДмитро Кулебана брифінгу.

Як зазначають у міністерстві, інтерактивна карта відображає режими в'їзду та транзиту у всіх країнах світу на основі оперативної і перевіреної інформації МЗС та закордонних дипломатичних установ. Дані карти регулярно оновлюються. Три шари інформації дозволяють перевірити, чи можна в'їхати до країни або проїхати через неї транзитом і при яких умовах.

Кулеба зазначив, що навіть після завершення пандемії COVID-19 онлайн-карта буде залишатися зручним інструментом для громадян при плануванні поїздок за кордон.

Карта вже працює в тестовому режимі і доступна тут.

МЗС звертає увагу, що цей онлайн-інструмент не є політичною картою світу. В основі зображення лежить картографічна модель.