У Дніпрі презентували соціальну рекламу про порушення правил паркування (ВІДЕО)

У Дніпрі презентували соціальну рекламу про порушення правил паркування (ВІДЕО)

Видео Город 13 июля 2020, 15:05

У Дніпрі інспекція з питань контролю за паркуванням презентувала соціальні ролики про наслідки неправильного паркування. У шести коротеньких відео розповідається про найрозповсюдженіші випадки порушень правил паркування.Серед них – зупинка авто на пішохідному переході, перехрестях, трамвайних коліях, зупинці громадського транспорту або близько до виїзду з прилеглої території.

В роликах - все, аби водії міста змогли побачити, як не слід паркувати авто, щоб його потім не відвезли на штрафмайданчик.

«Задача інспекції – зменшити кількість штрафів за неправильне паркування. Сподіваємося, що побачивши ці відео, водії зрозуміють, як не можна залишати авто, та не будуть порушувати правила. Адже інколи, коли власники авто отримують штрафи за неправильне паркування, вони навіть не розуміють, що саме вони порушують та чому їх машину евакуювали. На відео демонструються найпоширеніші порушення зупинки та стоянки авто», - зазначив начальник інспекції з питань контролю за паркуванням Володимир Бацун.

Якщо водій залишив авто з порушенням ПДР і потім не знайшов машину на місці «паркування», потрібно зателефонувати до поліції «102». Правоохоронні органи одразу отримують інформацію про евакуацію авто порушників, тож передадуть її кермувальнику. Також дізнатись про те, чи було авто евакуйоване, можна, зателефонувавши до інспекції за номером: (068)–578–04–37.

«Порушення правил стоянки та зупинки є одним з чинників, який впливає на аварійність на дорогах міста. Особливо це стосується паркування авто близько до пішохідного переходу, на перехрестях, біля виїздів з прибудинкової території. Це обмежує видимість для інших учасників дорожнього руху, тому водій іншого авто може не побачити пішохода або транспортний засіб, що наближається. Адміністративне стягнення за порушення правил стоянки та зупинки - штраф від 255 до 510 грн, якщо авто суттєво заважає руху», - зазначив представник Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Павло Карманов.

Побачити соціальну рекламу про наслідки неправильного паркування можна на офіційній сторінці Інспекції з питань контролю за паркуванням та на медіа-фасадах міста.