Як у Дніпрі ліквідували наслідки негоди

Як у Дніпрі ліквідували наслідки негоди

Город 14 июля 2020, 17:06

Ввечері 13 липня Дніпром пройшов великий циклон, та випали рясні опади. Комунальники ліквідували наслідки негоди всю ніч.

Зокрема, 8 бригад комунального підприємства «Гідроспоруди» Дніпровської міської ради за ніч очистили 567 дощоприймачів від сміття, листя та гілок, які нанесла злива. Роботи були проведені в усіх районах міста.

Про це повідомив головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

«Одна з найбільш проблемних ділянок сьогодні вночі була вул. Каруни (район віадуку). Зараз тут вже повністю очищений зливовий колектор, він працює на 100% своєї пропускної здатності. Проте, як ми бачимо, кількість опадів значно перевищує діаметр комунікацій. Там діаметр труби колектору, який було побудовано ще в післявоєнні роки, 60 см. Тоді ще ніхто не міг передбачити таку аномальну кількість опадів», - зазначив Антон Андрієнко.

Крім цього, рясні опади зашкодили й на Селянському узвозі, де нині триває реконструкція. Міська влада підійшла до вирішення проблеми комплексно: майже сторічний зливоскид зараз замінюють.

«Зливовий колектор, який було прокладено на Селянському узвозі ще в 20-30-ті роки минулого сторіччя. За цей довгий період він став непридатний до роботи. Під час реконструкції узвозу одразу було прийнято рішення про його повну заміну від вул. Сімферопольської до Набережної. Роботи ведуться відкритим способом, бо інші методи неефективні. Наразі роботи із заміни зливового колектору знаходяться на фінальній стадії, плануємо їх закінчити до 1 серпня», - додав Антон Андрієнко.

До КП «Зеленбуд» надійшло 12 заявок про зламані дерева. Вночі бригади комунальників прибрали гілки з доріг, мереж електропостачання, а зранку вивозять зламані дерева та гілки.

Також через негоду в місті було знеструмлено 7 світлофорних об’єктів через проблеми з подачею електроенергії з боку ДТЕК, більше половини з них знаходяться в районі Донецького шосе.