У Дніпрі провели хакатон для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

У Дніпрі провели хакатон для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Город 18 августа 2020, 14:42

У Дніпрі провели хакатон для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. Він відбувся у форматі zoom-конференції у Ситуаційному центрі, що в приміщенні Дніпровської міської ради. Представники департаменту гуманітарної політики, Держпродспоживслужби та керівники дитячих садочків говорили про організацію роботи в новому начальному році в умовах адаптивного карантину.

«Сьогодні ми говоримо з керівниками дошкільних навчальних закладів про те, як організувати роботу в умовах карантину, аби перебування дітей у дитсадках було безпечним. Які правила зарахування діятимуть. Також підіб’ємо підсумки атестаційної роботи педагогів під час карантину та поговоримо про те, як було організовано літнє оздоровлення дітей. Раніше кожного року ми проводили серпневу конференцію, де обговорювали усі ці питання, але через карантин вирішили провести її в такому форматі», - зазначила під час хакатону завідувачка сектору дошкільної освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Оксана Турчина.

На хакатон було запрошено керівників усіх 208 закладів дошкільної освіти міста.

«Дошкільні заклади дуже багато зробили в минулому навчальному році, вони досить ефективно працювали в нових дистанційних умовах. У залежності від того, в якій зоні ми будемо знаходитись – зеленій, жовтій, помаранчевій чи червоній, так буде організовано роботу в новому навчальному році. Наразі Дніпро знаходиться в зеленій зоні, тож навчальний рік розпочнеться так, як і планувалося, 1 вересня, звичайно із дотриманням протиепідемічних заходів», - розповіла заступниця директора методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Саєнко.