Побачив автохама - телефонуй!

Побачив автохама - телефонуй!

Новости 19 августа 2020, 12:24

Кожного дня інспектор проходить за своїм маршрутом близько 20 км шляху, аби забезпечити контроль за належним дотриманням правил дорожнього руху під час паркування автомобілів в усьому Дніпрі, повыдомляють у Єдиному паркувальному просторі.

Це досить важка праця, але вона важлива для всіх дніпрян.

- Уявіть собі, раніше в мільйонному місті не було кому слідкувати за тим, як паркуються автовласники! Не було інструментів та можливостей притягти автохамів до елементарної відповідальності! Роками!

І роками ми із Вами бачили одну і ту ж саму картину - водії, що залишають авто на пішохідних зонах, тротуарах, зупинках громадського транспорту, газонах, у парках. Така безвідповідальна поведінка наражає на небезпеку усіх навколо, - наголошують у паркувальному просторі.

Тепер картина змінилася. Але і вона ще далека від ідеальної! Спочатку, дійсно, інспектори могли охопити лише центральні та інші ключові вулиці, щоб припинити масові порушення в найбільш завантажених зонах. Але, невдовзі, зміни відбудуться по всьому Дніпрі.

Використовуйте гарячу лінію та повідомляйте про порушників правил стоянки, навіть якщо порушення здійснюється у дворах Вашого будинку!

Якщо Вам заблокували проїзд, або авто заважає вам пройти по пішохідній доріжці - фіксуйте порушення на фото/відео та телефонуйте негайно на гарячу лінія Інспекції. Ви можете звернутися за телефоном 068-578-04-378.

Також за цим телефоном можна дізнатися необхідну інформацію: як платити штраф, оскаржити його чи справді авто евакуювали.