Випускники ліцею №23 Дніпра відзначили закінчення навчального року на природі
29 травня у ліцеї №23 Дніпра відбулося святкування останнього дзвоника, що пройшло у незвичному форматі – замість традиційних свят у ресторанах випускники обрали відпочинок на природі. Про це повідомляє «Наше…