Як у дніпровському терцентрі підтримують здоров’я літніх людей
У Дніпровському міському територіальному центрі соціального обслуговування щодня проводяться заняття з оздоровчої гімнастики для людей поважного віку. Мета – підтримати фізичну активність, покращити здоров’я та надати соціальну підтримку. Щоденна гімнастика…