За минулу добу Дніпропетровську область атакували близько 20 разів. Про це повідомив начальник ОВА Олександр Ганжа. Російські війська застосували безпілотники, артилерію та керовані авіабомби, вражаючи п’ять районів області.

Обстріли за районами

  • Нікопольщина: постраждали Нікополь, Марганецька та Покровська громади. Внаслідок атак пошкоджено автозаправні станції.
  • Криворізький район: в Зеленодольській громаді зафіксовано руйнування інфраструктури.
  • Дніпровський район: пожежа на складі комунальної техніки, вогонь знищив та пошкодив близько десяти легкових і вантажних автомобілів.
  • Павлоград: кілька пожеж, постраждали коледж, оздоровчий комплекс, гуртожиток і автомобілі.
  • Синельниківський район: у Васильківській та Дубовиківській громадах спалахнув будинок культури, пошкоджено 12 приватних будинків та господарчу споруду.

Оборона регіону

За ніч сили протиповітряної оборони ліквідували 14 ворожих безпілотників, які атакували повітряний простір області.

Ці події підкреслюють важливість постійної готовності та захисту життєвої інфраструктури в регіоні. Мешканцям Дніпропетровщини рекомендують бути пильними та дотримуватися заходів безпеки у воєнний час.