1,2 мільярди гривень заборгували дніпряни за спожите тепло. Напередодні опалювального сезону у КП «Теплоенерго» нагадали про важливість своєчасної оплати рахунків.

photo_2023-10-30_11-29-06

Дніпряни накопичили борг в розмірі 1,2 мільярда гривень за послуги з опалення. Перед настанням опалювального сезону у Комунальному підприємстві "Теплоенерго" наголосили на важливості вчасної оплати рахунків.

«Ми радимо відповідально ставитися до оплати послуг за тепло. Якщо споживач завинив від трьох і більше місяців – комунальне підприємство має право подати позов до суду. Аби цього не сталося, ми пропонуємо нашим абонентам оформити реструктуризацію боргу», — інформує Анастасія Сухіна, помічниця директора КП «Теплоенерго».

Для регуляризації своїх заборгованостей споживачам послуг необхідно особисто звернутися до абонентського відділу Комунального підприємства "Теплоенерго", яке розташоване за адресою: вул. Королеви Єлизавети ІІ, 15-А. При візиті до відділу потрібно мати наступні документи: копію паспорта та ідентифікаційного коду, довідку про склад родини та про доходи за останні 6 місяців для всіх зареєстрованих повнолітніх осіб.

«Реструктуризація дозволить сплачувати заборгованість на більш задовільних для платника умовах. Наприклад, меншими платежами. При цьому зникає ризик позову від КП «Теплоенерго», — коментує Анастасія Сухіна.

Вдале проходження опалювального сезону залежить не лише від злагодженої роботи комунальних служб. Своєчасна оплата тепла дасть змогу всім нам вистояти цієї зими.