У Дніпрі відбувся перший в Україні карнавал
![У Дніпрі відбувся перший в Україні карнавал](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2017/09/15/1601091460-l0xuc/conversions/pshl1srn3wwgc4pz-amp.jpg)
Сьогодні, 9 вересня, понад 7 тисяч дніпрян взяли участь у видовищній костюмованій ході. Такий масштабний карнавал відбувся вперше в Україні.
Святкова хода розтягнулася аж на 4 квартали – від центральної площі до вул. Академіка Вернадського.
Учасники карнавалу пройшлися по вулицях міста 35 колонами. Першими стартували колони оркестрів, байкерських клубів і ретроавтівок. Майже трикілометровий маршрут карнавал долав у супроводі запальних ведучих із музикою й танцями. Долучитися до дійства могли всі охочі.
До Фестивального причалу хода дісталася майже за півтори години. На головному концертному майданчику міста учасники карнавалу провели флешмоб. Вони вишикувалися у величезний напис «I love Dnipro». Таке освідчення в коханні до рідного міста стало наймасовішим за всю його історію.