18 квартир будинку на вул. Бажова, куди вдарив російський «шахед», тимчасово відселять. Місто компенсує власникам оренду житла

o_1hnb892411lo1ibq16jbiig1raa6ou (1)

У Дніпрі триває ліквідація наслідків чергового російського удару. Як відомо, уночі проти 23 лютого ворожий «шахед» влучив у багатоповерхівку по вул. Енеїди (колишня Бажова), 26 та зруйнував верхні поверхи. Нині, за висновком технічного звіту, 18 квартир буде відселено. Мерія компенсує власникам тимчасову оренду житла (так само, як і у випадку зі 118-м будинком на Перемозі).

Також відомо, що у вцілілій частині багатоповерхівки стан комунікацій дозволяє міським службам «закільцювати» воду, опалення, електрику та газ. Тож мешканці тих осель зможуть залишитися у себе вдома. Загалом на місці влучання ще кілька діб триватиме розбір понівечених поверхів. Далі фахівці розпочнуть більш комплексне – інструментальне обстеження.

«Зараз (зі стриманим оптимізмом) можемо сказати, що, оскільки цей будинок цегляний, а не панельний, то маємо хороші шанси відносно швидко відбудувати розбиті секції та повернути людям квартири. Найімовірніше, навіть з мінімальним ремонтом», — повідомив мер Дніпра Борис Філатов, який побував на місці влучання.