У Дніпрі утворили величезний напис «I love Dnipro» (ФОТО)
![У Дніпрі утворили величезний напис «I love Dnipro» (ФОТО)](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2017/09/15/1601091429-epkb1/conversions/12rsqyj9cha4wo4c-amp.jpg)
Учасники святкового карнавалу у Дніпрі з нагоди Дня міста влаштували флешмоб на Фестивальному причалі.
850 містян утворили величезний напис «I love Dnipro». Учасники акції кажуть, що флешмоб – це їхній подарунок місту і спосіб висловити свою любов до нього.
Костюмована хода у Дніпрі відбулася вперше. Участь у ній взяло понад 7 тисяч людей.
Флешмоби в Україні проходять часто. Але такого, щоб спочатку був карнавал, а потім така акція, я ще не бачив. Я дуже хочу, щоб карнавал був родзинкою міста і став традицією, – зазначив режисер ходи Денис Миргоязов.