Депутати Дніпра звернулися до Зеленського з проханням виділити 2,7 млрд грн

Депутати Дніпра звернулися до Зеленського з проханням виділити 2,7 млрд грн

Кошти потрібні на модернізацію аеропорту.

Депутати Дніпра ухвалили звернення до президента України Володимира Зеленського з проханням сприяти фінансуванню державою реконструкції діючого чи будівництва нової злітно-посадкової смуги Дніпровського аеропорту. Ідеться про 2,7 млрд грн.

Як відомо, відповідну електронну петицію на сайті голови держави було зареєстровано ще торік. Звернення набрало понад 25 тис. голосів і було розглянуто тодішнім очільником країни. У відповідь на петицію було зазначено, що в 2019 році окремою бюджетною програмою в державному кошторисі передбачено 200 млн грн. на проектування та будівництво аеропорту «Придніпров’я» у Дніпропетровській області. Однак гроші виділені не були.

Зазначимо, що злітно-посадкова смуга Міжнародного аеропорту Дніпра належить державі. Водночас мегаполіс залишається чи не єдиним у світі містом-мільйонником, що не має сучасних повітряних воріт. «На сьогодні кошти з Державного бюджету України на проектування та будівництво аеропорту в місті Дніпрі не виділено, що зводить нанівець розвиток авіаційного сполучення Дніпропетровської області. (…) У своїй передвиборчій програмі одним із основних аспектів Ви зазначали, що країні необхідний капітальний ремонт інфраструктури, зокрема відновлення аеропортів у кожному обласному центрі. Враховуючи вищезазначене, просимо Вас посприяти здійсненню фінансування з державного бюджету реконструкції та модернізації діючої чи будівництва нової злітно-посадкової смуги аеропорту в місті Дніпрі в розмірі 2,7 млрд грн», – зазначено в зверненні, котре депутати міськради Дніпра ухвалили більшістю голосів під час 46-ї сесії 19 червня.

Разом із цим, готовність взятися за осучаснення терміналу Дніпровського летовища свого часу висловив відомий український бізнесмен Олександр Ярославський. Для цього необхідне, зокрема державне фінансування аеродромного комплексу.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook