46-та окрема аеромобільна та 128-ма бригада ТрО отримали чергову допомогу від дніпрян
![dyzain-bez-nazvy_20240220_140606_0000](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/02/20/1708433886-jwf8g/conversions/dyzain-bez-nazvy-20240220-140606-0000-amp.png)
Дніпро продовжує системно допомагати Силам оборони.
Про це повідомляє міська влада Дніпра.
46-та окрема аеромобільна бригада отримала ще 5 квадрокоптерів з тепловізорами на суму 1 млн 80 тис. грн. Ще 30 FPV-дронів на 562,5 тис. грн передали 230-му батальйону 128-ї окремої бригади сил Територіальної оборони ЗСУ. Наші захисники записали відео зі словами подяки.
Дніпро продовжує залишатися лідером серед українських міст у підтримці Сил оборони.