52 квадрокоптери з тепловізором передано до бійців - Бутусов та Корбан

281741835_7678213918885504_1279693203280680263_n

Фонд Юрія Бутусова разом з фондом TAPS за сприяння керівника штабу Ради оборони Дніпра Генадія Корбана та за організації компаніі Девіро закупив 52 квадрокоптери Аутел Ево 2 з тепловізором, які найближчим часом будуть передні нашим бойовим підрозділам, передає Горсовет

Підрозділи зі складу 24-і, 30-і, 58-і, 79-і, 92-і, 93-і бригад, 1-і бригади спецпризначення імені Богуна, 4-і бригади швидкого реагування Нацгвардії, батальону ТРО Дніпра Азов, 128-і бригади ТРО, батальону Скала ОК Схід, добровольчого батальону Карпатська січ будуть працювати ефективніше та безпечніше. 

Квадрокоптери - це один з ключових засобів ведення розвідки, потреби в них на фронті постійно збільшуються, їх потрібно постачати на фронт тисячами. Усі поставки квадрокоптерів здійснюються виключно за рахунок волонтерів та на народні кошти.

Зараз мій фонд завдяки народним пожертвам, рекламним надходженням моіх медіа-ресурсів, та завдяки пропозиції деяких меценатів та партнерів, працює над закупівлею набагато більшоі кількості квадрокоптерів та інших видів дронів. - написав Бутусов у своєму Facebook.

Закупівля оптом значних партій дозволяє оптимізувати ціну, ми отримали додаткові квадрокоптери як бонус.

Після реалізації угод та доставки в Україну будемо також розподіляти по частинах, які ведуть активні бойові діі на важливих напрямках.

Для того, щоб отримати більше можливостей для постачання квадрокоптерів, прошу операторів дронів присилати більше відео з результатами бойові роботи, це значно сприяє новим закупівлям. - звернувся Юрій Бутусов до військових

Нагадаємо, близько 20 мільйонів гривень на потреби військових надійшло до БО «БФ «Фонд оборони країни»