У Дніпрі за фактом спалювання сухого листя складено 29 адмінпротоколів

У Дніпрі за фактом спалювання сухого листя складено 29 адмінпротоколів

Інспекція з питань благоустрою посилила перевірки щодо спалювання містянами сухого листя. У порівнянні з минулим роком кількість виявлених порушень зменшилася.

У Дніпрі з вересня інспекція з питань благоустрою посилила перевірки щодо спалювання містянами сухого листя, а також всіх видів відходів. Її працівники вже провели шість рейдів, за результатами яких склали 29 адміністративних протоколів і винесли 42 попередження. Про це під час чергової планової перевірки 23 вересня розповів головний спеціаліст інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Дмитро Гомілко.

У Дніпрі за фактом спалювання сухого листя складено 29 адмінпротоколів

За його словами, у порівнянні з минулим роком кількість виявлених порушень зменшилася: «Роз’яснювальна робота щодо заборони спалення сухого листя на території міста дає позитивні результати. З огляду на статистику, люди стають більш свідомими. Наприклад, за аналогічний період минулого року за такі порушення склали близько 60 адмінпротоколів».

Під час перевірки приватного сектору в Амур-Нижньодніпровському районі інспектори зафіксували багаття на городі в одному із житлових будинків по вулиці Моховій. Як виявилося, мешканка спалювала листя та суху кукурудзу. На порушницю склали протокол, який передадуть до адміністративної комісії для визначення штрафу. Згідно зі статтею № 152, розмір стягнення для фізичних осіб становить від 340 до 1360 грн.

У Дніпрі за фактом спалювання сухого листя складено 29 адмінпротоколів

Серед виявлених порушників був і пан Володимир. Чоловік на своїй приватній території збирався палити бур’ян та інше рослинне сміття. Інспектори винесли йому попередження щодо заборони таких дій.

«Мене попередили про заборону паління сухого листя, трави. Інформацію взяв до відома, тому у майбутньому обіцяю цього не робити», – додав чоловік.

Дмитро Гомілко у свою чергу закликав мешканців приватного сектору не порушувати правила благоустрою, а саме – не палити відходи.

«Сухе листя можна компостувати, а побутове та рослинне сміття слід вивозити до сміттєбаків. Про факти забороненого спалювання можна повідомляти на єдину гарячу лінію для звернення громадян: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12 або до інспекції: 756-98-89. Так званий піковий період спалення листя очікуємо наприкінці жовтня-початку листопада, коли люди прибиратимуть городи. Разом з тим, ми не припиняємо відповідні перевірки. Продовжуватимемо це робити регулярно», – наголосив головний спеціаліст інспекції з питань благоустрою.