У Дніпрі оновлюють шкільні стадіони

У Дніпрі оновлюють шкільні стадіони

Цього року у комунальних закладах освіти СЗШ № 128 та СЗШ № 54 Дніпровської міської ради повністю оновили стадіони.

Цього року у комунальних закладах освіти СЗШ № 128 та СЗШ № 54 Дніпровської міської ради повністю оновили стадіони.
«У 128 школі бюджетним коштом зроблено капітальний ремонт спортивного майданчика. Його обладнали спеціальним штучним покриттям, термін служби якого становить 20 років. На ремонт витратили 3 млн 800 тис. гривень. Тепер окрім шкільних занять з фізкультури тут можуть проводити тренування і позашкільні спортивні секції. Також новий сучасний стадіон цього року зробили і у школі № 54. Він більший за розмірами, має бігові доріжки та трибуни для вболівальників. Реконструкція тривала протягом 3 років. Обійшовся цей проєкт місту у майже 12 млн грн», – розповів виконувач обов’язків начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Аджимян.

За словами директора комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 128» Дніпровської міської ради Павла Чорнобая, спортивний майданчик не оновлювався понад 20 років.

«Ми радіємо змінам, адже тепер діти із задоволенням відвідують заняття з фізкультури. На цьому полі ми вже встигли провести естафету між командою учнів і вчителів. Діти перемогли, однак педагоги хочуть взяти реванш. Тут також проводять заняття секції з футболу та регбі. Ми вдячні, що департамент знайшов кошти для оновлення спортивного майданчика саме у нашій школі і за рік у нас з’явилося нове сучасне футбольне поле», – сказав Павло Чорнобай.

Учень 4-А класу СЗШ № 128 Марк Бочаров у захваті від оновленого поля.

«Поле мені дуже подобається. Воно суперове! Займатися фізкультурою тут дуже зручно та весело, а якщо впадеш, то навіть подряпин не буде. У порівнянні зі старим полем, це – набагато краще. Фізкультурою ми займаємося, щоб бути здоровими та прожити довше. А коли граємо у футбол, то складається таке враження ніби знаходишся на якомусь футбольному чемпіонаті», – поділився враженнями хлопець.

З нетерпінням чекали на появу нового стадіону і у СЗШ № 54.

«Протягом 40 років існування наше шкільне поле, звичайно, зносилося. Воно було вкрите травою, мало багато ям та нерівностей. Бігові доріжки були вкриті асфальтом, який теж за довгий час деформувався. А наразі ми маємо оновлене поле. Унікальність його у тому, що воно розраховане не тільки для футбольних тренувань, а й для занять легкою атлетикою. Тут обладнано 5 бігових доріжок, є яма для стрибків, майданчик для занять волейболом. Це єдине поле, що відповідає стандартам для проведення на ньому змагань з футболу та легкої атлетики. Воно друге після того, що на стадіоні «Трудові резерви», – зазначила директорка школи № 54 Ірина Шапошник.

Новий стадіон дозволяє комфортно проводити заняття з фізкультури у двох класах паралельно. Ним задоволені і діти, і викладачі.

«Наша фізкультура стала кращою. У сприятливих умовах і працювати легше. Наші діти дуже мріяли про такий спортивний майданчик, адже раніше тут після дощу утворювалося справжнє озеро. Тепер це зовсім інша річ, дітям подобається, і нам також», – розповіла вчителька фізкультури СЗШ № 54 Анна Захарова.