На будівництво аеропорту у Дніпропетровській області виділили 1 млрд грн

На будівництво аеропорту у Дніпропетровській області виділили 1 млрд грн

Верховна Рада України прийняла проєкт бюджету України-2020. У ньому на будівництво міжнародного аеропорту у Дніпропетровській області закладено 1 млрд грн. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Новому аеропорту на Дніпропетровщині – бути. Будівництво, про яке мріє вся область, якого чекає вся країна, розпочнеться у 2020 році. На це у держбюджеті закладено 1 млрд грн, – зазначив Олександр Бондаренко. – Дякую міністру інфраструктури Владиславу Криклію і всім народним депутатам, що підтримали цей історичний проєкт. Для нашого регіону сучасне летовище стане величезним стрибком, новим етапом в розвитку – бізнесу, туризму, медицини. Тому для обласної влади – це один з головних пріоритетів».

Проєкт з будівництва аеропорту область втілюватиме на умовах державно-приватного партнерства. Злітно-посадкову смугу зведуть держкоштом. В термінал інвестує українська промислово-фінансова група DCH.

«Новий аеропорт на Дніпропетровщині – проект національного рівня. Його будівництво – це важлива частина моєї стратегії з розвитку інфраструктури України. Тому контролюватимемо виконання проєкту разом з головою ОДА Олександром Бондаренком», – наголосив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

За проєктом, злітно-посадкова смуга аеропорту буде довжиною 3,2 км. Цього достатньо, аби приймати повітряні судна усіх типів, в тому числі Боїнг 777. Там встановлять сучасні системи навігації, метеорологічне і світлосигнальне обладнання.

Новий міжнародний термінал та VIP-термінал у єдиному комплексі матимуть високу пропускну здатність. На рік – до 3 млн людей.

На будівництво аеропорту у Дніпропетровській області виділили 1 млрд грн Олександр Бондаренко: "Новому аеропорту на Дніпропетровщині – бути. Будівництво, про яке мріє вся область, якого чекає вся країна, розпочнеться у 2020 році"

На будівництво аеропорту у Дніпропетровській області виділили 1 млрд грн Владислав Криклій: "Новий аеропорт на Дніпропетровщині – проект національного рівня. Його будівництво – це важлива частина моєї стратегії з розвитку інфраструктури України"

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook