На Дніпропетровщині затримали організаторів порно-бізнесу

На Дніпропетровщині затримали організаторів порно-бізнесу

Щомісяця вони мали понад 3 млн прибутків

У Кривому Розі правоохоронці затримали чотирьох організаторів порно-бізнесу, які на виготовлені та збуті порнографічного відо мали понад 3 млн грн прибуткуна місяць.

Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області.

Встановлено, що група складалася з 32-річного чоловіка та трьох жінок віком від 23 до 27 років. Чоловік орендував три квартири та облаштував їх під порностудії. Жінки займалися вербуванням молодих дівчат – розміщували оголошення у соцмережах та на дошках оголошень. Потім запрошували жінок до вербувального центру на співбесіду. Кращих допускали до роботи в порностудіях. Поліцейські встановили 25 дівчат, які в режимі онлайн спілкувалися із клієнтами та транслювали відео порнографічного характеру.

18 листопада працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Дніпропетровській області спільно зі слідчим під процесуальним керівництвом прокуратури провели обшуки у трьох порностудіях та вербувальному центрі. У ході обшуків було вилучено близько 100 тис. гривень, 2 тис. доларів, 15 комп’ютерів, 10 вебкамер та інші речові докази.

На Дніпропетровщині затримали організаторів порно-бізнесу

За даними фактами відкрито кримінальне провадження за статтею 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). Наразі трьом особам вручені повідомлення про підозру, стосовно четвертого фігуранта збирається доказова база. В Індустріальному районному суді м. Дніпра вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.