У Дніпрі в захаращенній квартирі без санвузла знайшли двох дітей (ФОТО)

У Дніпрі в захаращенній квартирі без санвузла знайшли двох дітей (ФОТО)

Дівчатка 5-ти та півтора років зараз відправлені до лікарні.

У помешканні майже без меблів, холодильника, працюючого санвузла, з брудною ваною, в якій оселилися черв'яки виявляється можуть проживати ....діти. Саме в таких умовах виявили двох дівчаток патрульні

Про це повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області.

Сталося це 21 листопада, близько 18-ї години. Спецлінії 102 зателефонував чоловік і повідомив, що його співмешканка вчинила сварку, б'є посуд, і неадекватно поводиться. Патрульні прибули за вказаною заявником адресою.

Як виявилося, у чоловіка виник конфлікт із цивільною дружиною.В одній із кімнат було багато битого посуду, лежали розкидані речі. Жінка зізналася, що зробила це під час сварки з чоловіком.

Втім, вразило патрульних не кількість битих тарілок та з'ясовування стосунків, а те, що серед усього цього безладу, в брудному приміщенні, без необхідних меблів, холодильника, з санвузлом у жахливому стані перебувають двоє малолітніх дітей - дівчатка 5-ти та півтора років. Діти були брудні, занедбані та голодні. Для сну у них було одне ліжко на двох з брудною білизною.

Поліцейські одразу викликали на місце ювенальну превенцію Шевченківського відділку поліції. Інспектори склали на батьків відповідні адміністративні матеріали за невиконання батьківських обов'язків. Було прийнято рішення відправити дітей до лікарні.

Подписывайтесь на Горсовет в Facebook